RADYOMUZU MOBILDEN DINLEMEK ICIN TIKLAYINIZ.

Ağrı sohbet odaları

Ağrı sohbet odaları

Ağrı sohbet odaları

Ağrı sohbet odaları www.Radyouhud.Com Farkı İle Açışmış Olup Ziyaretcilerini Beklemektedir Sadece Yapmanız Gereken Bizimle Bu Farkı Yakalayıp Doyasıya Sohbet Etmeniz Yeterlidir Günümüzde Hızlı Bir Şekilde Yaygın Hale Gelen Bu Ortamlar İstismar OLayları OLuyor Lakin Bizde Böle Bir Kavram Olmamaktadır.

Ağrı sohbet odası

Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır. Diye düşünerek disiplin içersinde harika bir ekip olusturduk. Ağrı sohbet odalası olarak. Chanserv ekibi başına CaT arkadaşımızı koyduk. Yanına yoSun arkadaşımızı yardımcı verdik. Nick serv ekibinde Rokko ve Eychin var. Sunucumuz genel sorumlusu sevgili Kevser ve onun yardımcısı Muttaki. Bazlama ve More kayiplarda bu ara More biraz alınganlık yapıyor. Bazlama ise biraz dik başlı. Ama hepsi çok harika insanlar. Sohbet odaları biraz düşündürmeye başlamadan bu aralar. Ben Kendimi sunucu Emanetcisi olarak seviyorum ekibimi. Bazen kizariz, bazen kirariz. Benim bu ara psikolojim pek iyi olmasada zararın neresinden dönersek kâr diyorum. Bazen hiç konuşmuyorum bazen de aksine cok cenem düşüyor. Bilmem belki de sevilmiyorum biraz geçimsizlik var bende kabul ediyorum. Çünkü disiplinin tek yonetici de kurulduğunu düşünüyorum. Buradan www.Radyouhud.Com ekibime sesleniyorum ben sizleri herseye rağmen seviyorum. Tüm sanalın bana vermiş olduğu güvensizliğe ragmen, ben sil baştan güvenmek için çabalıyorum. Sizlerinde katkısı ve emeği için çok teşekkür ediyorum.

Ağrı chat

Ağrı chat, ağrı sohbet odası fark yaratmayı ve değişik kalemde makale yazmayı seviyorum. Alışa gelmiş şeyi herkes yapıyor, önemli olan ağrı chat de aile olduğumuzu hissettirebilemek. Kaliteli sohbet ve elit sohbet adresini güzel taşıyabilmek. Ama biliyormusunuz yine de dost kazığı yemeye devam ediyoruz. Akıllanmadı DOKUNMAYIN ne desek bos bildigini okuyor kazık degil diyor ama, görmediği attığı en büyük kazik aslında. Ağrı chat de Bluesea eski makalemizden hatırlarsınız nickini, bazen görünen dost bile farkında olmadan incitir insanı. BedirhaN giderken bana birşeyi hatırlattı, onca yıl tanısandan iktidar tek kişiliktir. Sakın ola gereğinden fazla güvenip sensin deme kimseye. Niye böyle bir makale yazdığıma gelirsek, belkide artık etrafımda dertlesek kimse kalmadığından. Yine çok yazdım evet sevgili sohbet edenler herşeye rağmen seviyorum. Sizde herşeye rağmen sevmek için www.Radyouhud.Com sohbet edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

islamisohbet
Facebook'da Bizi Beğen!
Copyright © 2013 RadyoUhud.Com - Online Radyo Dinle.
Dini Sohbet İSlami Sohbet Site Haritası